قوانین اعلام تحلیل

قوانین و مقررات دریافت تحلیل در وب سایت دهکده معاملات ( tradeedu.ir )

ماده ۱

۱ – موضوع فعالیت سایت  :

تیم ما با هدف برگزاری آموزش های مجازی در زمینه بورس و فارکس به صورت رایگان و غیر رایگان اقدام به راه اندازی سایت دهکده معاملات کرده است.

تبصره :  باتوجه به اینکه هم فکری در بورس بهترین نقطه عطف معاملات است تیم دهکده معاملات در نظر دارد برای اعضا دارای شرایط خود بخشی را راه اندازی نماید که تحلیل هایی ( نظر کارشناسان سایت ) از بازار بورس و اوراق بهادار ایران و فارکس در آن قرار میگیرد ؛ که قوانین و مقررات این بخش مربوط به آن خواهد بود.

ماده ۲

۲ – تعریفات :

 ۱ – ۲: سیگنال : پیشنهاد هایی که حالت دستوری دارند و وظیفه آن ارائه دستور خرید و فروش بین سهامداران است.

۱ – ۱ – ۲ : سیگنال خرید : پیامی  که حاوی اطلاعاتی همچون نام سهم , حد سود , حد ضرر و بازه خرید (محدوده ورود) است که توسط اهل علم بورس و گاها توسط سودجویان و کلاه برداران در اختیار سرمایه گذاران فاقد علم قرارداده میشود.

۲ – ۱ – ۲ : سیگنال فروش : پیامی که حاوی اطلاعتی همچون نام سهم و تاریخ فروش است که توسط اهل علم بورس و گاها توسط سودجویان و کلاه برداران در اختیار سرمایه گذاران فاقد علم قرارداده میشود.

تبصره : هیچ گونه سیگنال خرید و فروشی توسط وبسایت دهکده معاملات در اختیار هیچ یک از دسته بندی کاربران قرار داده نمیشود.

۲ – ۲ : بورس ایران : بستر معاملات سهام که توسط سازمان بورس و اوراق بهادار در اختیار سرمایه گذاران قرار داده است.

۳ – ۲ : بازار جهانی : بستر معاملاتی ارز و سهام بین المللی که در اختیار علاقه مندان و سرمایه گذاران این بازار قرار گرفته است .

۴ – ۲ : بازار مبادلات ارزی ( فارکس ) : بستر معاملی جهت انجام معاملات جفت ارز ها که توسط بروکر های خارجی در اختیار علاقه مندان قرار داده میشود.

تبصره : بازار فارکس در ایران غیر قانونی بوده و هیچ گونه بروکر ( کارگزاری )  فارکس در ایران مشغول فعالیت نمیباشد.

۵ – ۲ : حد سود ( Take profit ) : حد سود عبارت است از سقفی که احتمال میدهیم قیمت تا آنجا صعود کند و بعد از آن وارد اصلاح عمیق و یا ریزش گردد ( جایی که قصد داریم پس از رسیدن قیمت به آن با سود از آن خارج شویم ) .

۶ – ۲ : حد ضرر ( Stop Loss ) : حد ضرر عبارت است از کفی که احتمال میدهیم قیمت تا آنجا سقوط کرده و پس از آن شروع به صعود کند و اگر قیمت از حد ضرر پایین تر آمد احتمال برگشت روند کم شده و از سهم خارج میشویم . ( جایی که فکر میکنیم قیمت پس از رسیدن به آن ممکن است سقوط بیشتری کرده و با ضرر از سهم خارج میشویم )

۷ – ۲ : تحلیل : تحیلی در وبسایت دهکده معاملات عبارت است از نظر کارشناسان برجسته در زمینه بورس و فارکس که به عنوان مشورت ( نه سیگنال خرید یا فروش ) در اختیار کابران دارای شرایط قرار میگیرد.

ماده ۳

۳ – سلب مسئولیت :

۱ – ۳ : تمامی تحلیل ها به منزله آگاهی و بررسی تحلیل های شخصی دانشجویان با تحلیل های اساتید درون سایت قرار میگیرد و به هیچ وجه جنبه مالی و فروش سیگنال نداشته و نخواهد داشت.

۲ – ۳ : حدالامکان سعی بر این داریم جهت جلوگیری از مشکلات استفاده غلط و نا آگاهانه از تحلیل ها ، دسترسی به تحلیل ها ویژه افراد آموزش دیده باشد و افراد مبتدی دسترسی به تحلیل ها نداشته باشند.

۳ – ۳ : به اطلاع کلیه کاربران دهکده معاملات میرسانیم خرید و فروش سیگنال های بورس ایران و فارکس غیر قانونی بوده و از انجام دادن این کار به شدت بپرهیزید.

۴ – ۳ : به اطلاع کلیه کاربران دهکده معاملات میرسانیم مسئولیت خرید و فروش سهام و … همه و همه با خود فرد میباشد بدین منظور تقاضا داریم تحلیل ها و پیام های هم فکری و اطلاع رسانی و … موجود در سایت را که مربوط به سهام و موقعیت های خوب و بد آنهاست خود نیز با علم و آگاهی بررسی کنید و پس از تصمیم گیری اقدام به خرید و فروش بفرمایید .

۵ – ۳ : به اطلاع کاربرانی که در دهکده معاملات دسترسی به تحلیل ها دارند میرسانیم ، جهت دسترسی و تداوم دسترسی کاربر به بخش تحلیل ها ، کاربر میبایست تمامی بند های موجود در صفحه قوانین اعلام تحلیل ها را مطالعه و مورد قبول خود قرار دهد.

۶ – ۳ : به هیچ وجه تحلیل های موجود در سایت دهکده معاملات را با افرادی غیر از کاربران دارای دسترسی به اشتراک نگذارید بدیهی است عواقب ناشی از این کار بر عهده کاربر میباشد .

  • تبصره ۱ : بدیهی است با توجه به بند های فوق دهکده معاملات هیچ گونه دخل و تصرفی در خرید و فروش کاربران نداشته و مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر عهده خود کاربر میباشد.
  • تبصره ۲ : با متخلفین از بند ۶ ماده ۳ برخورد میگردد.
wpChatIcon